digidtyle

خاک گربه لیو پت مدل Activated Carbon

خاک گربه لیو پت مدل Activated Carbon

خاک گربه‌ی مدل «Activated Carbon» خاکی بسیار باکیفیت است که توسط برند «لیوپت» به بازار عرضه می‌شود. اگر یک‌بار پس‌ازاینکه گربه‌تان با سرفه از دست‌شویی برگشت یا بوی نامطبوع خانه‌تان را پر کرد با خودتان عهد کرده‌اید که ازاین‌پس تنها از خاک‌های خارجی و بسیار گران‌قیمت که بعضاً قیمتی بیشتر از غذای گربه دارند استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم خاک گربه‌ی لیوپت را به‌عنوان محصولی باکیفیت بین‌المللی امتحان کنید. برند لیوپت از سال 1395 مشغول به فعالیت درزمینه‌ی تولید لوازم نگهداری از حیوانات خانگی است. این برند گواهینامه‌ی ایزو 9001 در کیفیت تولید را از شرکت TUV آلمان دریافت کرده است. یکی از ویژگی‌های بسیار خوب این محصول بهره‌مندی از بسته‌بندی ضخیم و ضد آسیب است. این بسته‌بندی به‌هیچ‌وجه امکان پاره‌شدن در اثر کشیدگی یا فشار را ندارد و به استفاده‌کننده اجازه می‌دهد آن را به‌سادگی در هر شرایطی نگهداری و حمل کند. علیرغم این بسته‌بندی ضخیم در بالای بسته‌بندی نواری تعبیه‌ شده است که امکان بازکردن بسته را به‌سادگی با دست فراهم خواهد کرد؛ درنتیجه نیازی نیست برای بازکردن بسته‌بندی متوسل به قیچی و چاقو و سایر وسایل شوید. دو دسته‌ی تعبیه‌شده روی این بسته‌بندی با استحکام بالا به بدنه چسبیده‌اند و احتمال جداشدن آن‌ها به‌هیچ‌وجه وجود ندارد. خاک گربه‌ی لیوپت از ذرات کربن فعال‌شده در ترکیب خود بهره می‌برد. اولین تصویری که کربن فعال‌شده در ذهن تداعی می‌کند، فیلترهای تصفیه‌ی آب است. پس اگر کربن فعال برای تصفیه‌ی آب آشامیدنی خوب و کافی است، بدون شک برای استفاده در ظرف خاک گربه ایدئال خواهد بود. با استفاده از کربن فعال‌شده سه نوع بوی متفاوت ادرار و مدفوع و باکتری‌های فعال از ظرف گربه حذف و جلوی انتشار آن‌ها در محیط گرفته خواهد شد.

خاک گربه‌ی لیوپت به پودر بچه آغشته است و این پودر در زمان استفاده‌ی گربه از آن به بدن وی خواهد چسبید و رطوبت اضافی را از روی بدن و موی گربه جذب خواهد کرد. خاک گربه‌ی لیوپت انتخابی صحیح و مناسب برای کسانی است که قصد دارند خاک گربه را در محیط داخلی خانه قرار دهند. این امر به دلیل عدم انتشار بوی نامطبوع از خاک بستر به محیط امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین به دلیل جذب و نگهداری باکتری‌ها در خلل و فرج کربن فعال، انتقال باکتری‌ها به محیط بیرونی به‌هیچ‌وجه بهداشت محیط داخلی خانه را تحت‌تأثیر قرار نخواهد داد. خاک گربه‌ی لیوپت کیفیت تماماً آنتی باکتریال دارد و از انتشار باکتری‌های موجود در محیط‌های ارگانیک جلوگیری خواهد کرد. یکی دیگر از مشخصات و ویژگی‌های فوق‌العاده‌ی این محصول ساخته‌شدن از مواد صد در صد طبیعی است. به‌عبارت‌دیگر تمام ویژگی‌ها و مشخصات خوب این خاک از موادی به وجود آمده است که کاملاً در محیط طبیعی به‌عمل‌آمده‌اند و به‌هیچ‌وجه تأثیر شیمیایی روی سلامت حیوان شما نخواهند داشت. جذب رطوبت بالا مهم‌ترین عامل برای سنجش کیفیت یک خاک گربه به شمار می‌رود و خاک گربه‌ی لیوپت در این زمینه به بهترین وجه عمل می‌کند. درنتیجه ظرف خاک همواره خشک و تمیز برای استفاده‌ی گربه باقی خواهد ماند. اگر به دنبال خاکی باکیفیت برای استفاده‌ی گربه‌ی خود هستید که شما را از دردسرها و نگرانی‌هایی که همیشه داشته‌اید رها کند، خاک گربه‌ی لیوپت انتخابی مناسب و ایدئال برای خرید شما خواهد بود. خرید خاک گربه‌ی لیوپت به تمام کسانی که سلامت گربه‌ی خود را در درجه‌ی اول اهمیت قرار می‌دهند، توصیه و پیشنهاد می‌شود.

 • ابعاد
  9.5 × 30 × 44.5 سانتی‌متر
 • وزن
  7000 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  - تهیه شده از مواد 100% طبیعی
 • - دارای استاندارد ایزو 9001 مدیریت کیفیت
 • - دارای کربن فعال برای حذف بوی نامطبوع در سه نوع ادرار، مدفوع و باکتری‌های موجود در خاک گربه
 • - بسته بندی ضخیم برای جلوگیری از پاره شدن کیسه‌ی حمل
 • - جذب بسیار بالای رطوبت
 • - دارای ابعاد دانه ریز
 • - فاقد گرد و خاک اضافی
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما