digidtyle

خاک گربه لیو پت مدل Activated Carbon معطر

خاک گربه لیو پت مدل Activated Carbon معطر

خاک گربه‌ی «لیوپت» مدل «Aromatic Atcivated Carbon» یک خاک گربه‌ی معطر و باکیفیت است که می‌تواند بهترین انتخاب برای استفاده در ظرف خاک گربه باشد. خاک گربه‌ی لیوپت دارای ترکیبی از ذرات کربن فعال‌شده است که به صورت تمام و کمال از انتشار بوی بستر گربه جلوگیری خواهد کرد. این فیلتریزاسیون در سه مرحله‌ی حذف بوی ادرار، حذف بوی مدفوع و حذف بو و ترکیبات باکتری‌های موجود در خاک گربه صورت خواهد گرفت. کربن فعال ماده‌ای است که همیشه آن را به‌عنوان یک تصفیه‌کننده و گندزدا شناخته‌ایم. این ماده در فیلترهای تصفیه‌ی آب، قرص‌های سم‌زدا و هر جا نیاز به حذف ذرات فعال در محیط وجود دارد، به کار می‌رود. کربن فعال ماده‌ای شبیه به زغال است که به دلیل تخلخل زیاد و برخورداری از یون‌های فعال، آلودگی‌ها را به درون خود کشیده و محبوس می‌کند. شاید گفتن این مسئله لازم به نظر برسد که باوجوداینکه کربن فعال از مشتقات زغال است، به‌هیچ‌وجه از خود رنگی منتشر نمی‌کند یا در تماس با مایعات حل نخواهد شد. این خاک خاصیت آنتی باکتریال دارد و استفاده‌ی از آن برای گربه با بیشترین درجه‌ی سلامت و بهداشت همراه خواهد بود. علیرغم تمام این مشخصاتی که شاید ظاهر و اسامی شیمیایی داشته باشند، خاک گربه‌ی لیوپت از مواد 100درصد طبیعی ساخته‌ شده است. پاره‌شدن بسته‌بندی خاک یکی از دغدغه‌هایی است که همواره برای مصرف‌کنندگان و فروشندگان مطرح بوده است. به همین دلیل مصرف‌کننده و فروشنده مجبور می‌شدند فضای زیادی را برای نگهداری از خاک‌ها صرف کنند؛ به‌نحوی‌که تحت‌فشار نباشند یا مورد آسیب بیرونی واقع نشوند. اما بسته‌بندی چندلایه و ضخیم لیوپت خیال خریدار را کاملاً از این بابت راحت کرده است. این بسته‌بندی به‌هیچ‌وجه با کشیدن پاره نمی‌شود و متریال ضخیم و باکیفیت به‌کاررفته در آن تضمینی برای حمل و نگهداری بدون دغدغه‌ی خاک خواهد بود.

یکی دیگر از مشخصات ویژه‌ی موجود در این خاک، جذب رطوبت به میزان بسیار بالاست. این امر به بهداشت ظرف خاک، نظافت گربه و حذف بوهای نامطبوع خاک کمک شایانی می‌کند. این خاک 99درصد فاقد گردوخاک اضافی است؛ به این معنی که در زمان پرکردن ظرف خاک و در زمان استفاده‌ی گربه، گردوغباری از آن بلند نخواهد شد. اگر یک‌بار در عمر خود اقدام به تعویض خاک گربه کرده باشید، مفهوم بدون گردوغبار بودن را کاملاً ارج خواهید نهاد. در خاک‌های بی‌کیفیت پس از ریختن خاک درون ظرف غباری در اطراف خاک بلند خواهد شد که در هر بار استفاده‌ی گربه ممکن است باعث به سرفه افتادن او باشد. لیوپت با تصفیه‌ی این ذرات گردوغبار، خاکی بدون غبار را برای استفاده‌ی راحت و مطمئن شما و گربه‌تان تولید کرده است. خاک لیوپت از پودر بچه در ترکیب خود بهره می‌برد که در حین استفاده‌ی گربه با موی او در تماس قرار گرفته و رطوبت اضافی را که ممکن است به هر دلیل به بدن و موی گربه چسبیده باشد، جذب خواهد کرد. برند لیوپت از سال 1395 مشغول به فعالیت در ساخت لوازم جانبی و ضروری نگهداری از حیوانات خانگی بوده و موفق شده است گواهینامه‌ی ایزو 9001 را از آن خود کند تا محصول باکیفیت و استانداردی را به دست مصرف‌کننده برساند. اگر همیشه مجبور بوده‌اید برای نگرانی‌های موجهی که درباره گربه‌ی خود دارید از خاک‌های گران‌قیمت خارجی استفاده کنید، خاک گربه لیوپت معیار و استانداردهای ذهنی شمارا جابه‌جا خواهد کرد. خرید خاک گربه‌ی معطر لیوپت به تمام دلباختگان نگهداری از گربه پیشنهاد و توصیه می‌شود.

 • ابعاد
  9.5 × 30 × 44.5 سانتی‌متر
 • وزن
  7000 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  - تهیه شده از مواد 100% طبیعی
 • - دارای استاندارد ایزو 9001 مدیریت کیفیت
 • - دارای کربن فعال برای حذف بوی نامطبوع در سه نوع ادرار، مدفوع و باکتری‌های موجود در خاک گربه
 • - بسته بندی ضخیم برای جلوگیری از پاره شدن کیسه‌ی حمل
 • - جذب بسیار بالای رطوبت
 • - دارای ابعاد دانه ریز
 • - فاقد گرد و خاک اضافی
 • - دارای بوی پودر بچه برای خوشبو کردن محیط
 • توجه : این محصول جهت معرفی و راهنمایی در سایت قرار داده شده است و برای خرید باید روی دکمه خرید با تخفیف کلیک کنید و سایت به طور اتوماتیک شما را به ارزان ترین سایت فروش هدایت خواهد کرد.

  با تشکر از انتخاب شما